• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/DJONURYILDIZ
  • https://plus.google.com/108458798290896451464/posts/S8n3B7TL77k
  • https://twitter.com/DJONURYILDIZ
Üyelik Girişi
REMİXLER
FOTO GALERİ
DJONUR YILDIZ Goldies parti
Production
MUZIKLER
word festival 2017

Üniversite Şenlikleri

ÜNİVERSİTE BAHAR ŞENLİĞİ

 
Öğrenciler yorucu, yoğun, stresli kocaman bir yıldan sonra sıkı bir eğlenceyi şüphesiz hak edenlerin en başında geliyorlar. Baharın geldiği okulun bu son günleri öğrencilere yılın yorgunluğunu unutturacak etkide olmalıdır. Üniversiteler her yıl öğrenciler için güzel etkinlikler düzenleyerek onları mutlu bir şekilde uğurlamayı amaçlar. Böyle mutlu anlara da vesile olacak, doğru seçimler ile doğru eğlenceyi sağlayacak seçenekler sunan ekibimiz üniversite bahar şenliği organizasyonunuzda sizlere hizmet vermekten gurur duyar. Vazgeçilemezler arasındaki üniversite bahar şenlikleri artık YILDIZ organizasyon ekibi ile anlam buluyor.

Bu yılki bahar şenliğiniz tarihtekilerden daha farklı daha canlı hazırlansın istemez misiniz? Sade konser günlerinden öte katılımcısı olacağınız oyunlar ve aktiviteler, sonunda kazanacağınız ödüller daha da unutulmaz kılacaktır bu yılı. Kurulacak standlar ile kendi becerilerinizi sergileyebilecek ve satış yapabileceksiniz. Mesaj kutusu ile yıl boyunca söyleyemediklerinizi, içinizde tuttuğunuz duygularınızı Mesaj board' a yansıtabilir ve paylaşabilirsiniz.

Hatırası kalacak hediyeler için çekiliş kutusu sonuçları heyecanlandıracak, becerilerinizi sergileyeceğiniz ödüller kazanacağınız açık alan animasyon oyunları ve canlı karaoke ile canlanacak ve ödüller kazanacak. Gün sonunda sahneleri dans ve gösteri gruplarına bırakıp eğlenceyi başlatıp, Dj ile açık hava partileri ve konserler ile coşacaksınız.

yıldız Organizasyon profesyonel ve eğlenceyi seven ekibi ile sizleri bu ortak noktada buluşturan günlerde profesyonelliğini ortaya koyarak profesyonel sanatçı kadrosu ile müzik coşkusunu, ışıklandırma ve süsleme ekibiyle günün temasını,  yaşatarak sizlere o günün en unutulmaz gün olduğunu hatırlatır.

Üniversite Şenliği etkinliklerinizde kendi bünyemizde sahip olduğumuz ses sistemlerimiz 2’li ses sisteminden başlayıp 8’li ses sistemlerine kadar çıkmaktadır. Sunucu animatörümüz tarafından anonslar yapılmaktadır. Ayrıca Dj temini ve Dans gösterileri gibi hizmetimizden de yararlanabiliriniz. yıldız organizasyon sizlere müzik ve ses sistemlerinde kaliteden ödün vermeden uygun  fiyatlarla hizmet sunmaktadır.

 

Ziyaretciler
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam13
Toplam Ziyaret435378
Mekânlar: